ÇÖZÜMLERİMİZ
RTSL - Gerçek Zamanlı Konum Hizmetleri

Gerçek Zamanlı Konum İzleme Sistemimiz (RTLS) çözümümüz, hasta, personel veya ekipman parçası gibi çeşitli varlıklara bağlanan konum sensörlerini içerir. RTLS sayesinde bir organizasyondaki fikstür veya personelin konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Çamaşırhane Yönetim Sistemleri

Çamaşır Yönetim Sistemi, çamaşırlarınıza gelen işleri RFID, barkodlama veya etiketsiz ürünleri sayma ile takip etmenizi ve kaydetmenizi sağlar. RFID Depo Çamaşırhane Sistemi, işletmenizin envanteri en iyi şekilde yönetmesini, çamaşır yıkama faaliyetini müşteriye göre otomatik olarak izlemesini ,müşteriye göre ayırmasını ve müşteri çalışanlarının üniformalarını organize etmesini kolaylaştıracaktır. Üniforma ve çarşafların kullanımı, eskitilmesi ve kalite standartlarının korunması bu sistem sayesinde çok kolay olacaktır.

Varlık Yönetim Sistemleri

Bir RFID varlık izleme sistemi, verileri bir RFID etiketinden bir okuyucuya iletmek için elektromanyetik alanlar kullanır.
İster çok katlı bir binadaki ofis ekipmanından, ister büyük bir hastanedeki ekipmanlardan, bir fabrikadaki aletlerden veya uzaktaki petrol sahalarında ekipman pompalamaktan bahsediyor olun, RFID doğru ve gerçek zamanlı izleme verileri sağlayabilir.

Envanter Yönetim Sistemleri

Envanter yönetim sistemi, işletmeler tarafından envanter takibi ve stratejik karar için kullanılan bir yazılım sistemidir. Bilgisayar ve ağ teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, otomatik envanter yönetimi modern işletme yönetiminde bir zorunluluk haline geldi. Kablosuz envanter yönetim sistemi, envanter kalemlerini tanımlamak ,izlemek için barkod ve RFID teknolojisini kullanarak depo iş akışının her adımını çok daha yüksek verimlilikle optimize etmeye yardımcı olurken, bu arada akıllı telefonlar ve entegre el cihazları kullanarak donanım maliyetlerinden tasarruf sağlar. iş gereksinimlerinizle başa çıkmak için barkod ,QR kod baskısı gibi stok kalemlerinin tanımlanması veya RFID teknolojisinin kullanılması için çözümler.

Depo Yönetim Sistemleri

Depolarda tanımlama, üretim hattının takibi, arama-bulma, el terminali ile depolanan ürünlerin sayım işlemleri gibi hızlı ve kontrollü sevkiyat işlemlerinin yapılmasını, izinsiz mal çıkışının ve sevkiyatının engellenmesini sağlar.

Özel IoT Çözümleri

Depo Yönetim Sistemi, mal giriş / çıkış, stok sayma, toplama, paketleme, palet / kutu yönetimi, raporlama vb. Dahil olmak üzere tüm operasyonel süreçleri web ve mobil uygulama üzerinden yönetmenize yardımcı olan bir çözüm sunuyoruz.

Telemetri Yönetim Sistemleri

Telemetri sistemleri, ölçüm verilerini çeşitli koşullar altında güvenilir bir şekilde iletir. Kullanıma hazır anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Denenmiş ve test edilmiş standartlaştırılmış teknolojiden yararlandığımız spesifikasyonlara bağlı olarak, gerekirse müşterinin spesifikasyonlarına uyacak şekilde değişiklik yapabilir veya hatta tamamen yeni geliştirmeler üretebiliriz.

Ürün Yönetim Sistemleri

Üretim yönetimi ile ilgilenir üretim süreçleriyle ilgili karar verme ortaya çıkan mal veya hizmetin üretildiğini şartnameye göre, miktar ve miktarına göre program talep edildi ve minimum maliyetle.Üretim yönetimi aynı zamanda kalite, miktar, maliyet vb. konularda karar verme ile ilgilenir.

Uçtan Uça Çözüm

Uçtan uca çözüm, bir projenin başlangıcından sonuna kadar bir müşteri için yazılımın kurulumunu, entegrasyonunu, kurulumunu ve desteğini içeren bir hizmeti tamamen almasıdır. Bizde müşterilerimize gerekli hizmet ile ilgili tüm donanım gereksinimleri ve danışmanlıkları sağlıyoruz